logo pečovatelství Dotek

Akce

Beskydská sedmička 2018

Dne 7. 1. 2018 budeme spouštět registrace do závodu Beskydská sedmička.

Beskydská sedmička 2016

Beskydská sedmička Beskydská sedmička

První zářijový víkend jsme se již potřetí zúčastnili extrémního ultramaratonu přes beskydské vrcholy, abychom podpořili závodníky i organizátory. Součástí tohoto závodu je i charitativní akce Každý metr pomáhá, která již potřetí podpořila společnost Dotek.

Velký dík za tento počin patří jak PhDr. Karolíně Friedlové z Institutu bazální stimulace, tak hlavnímu pořadateli Liboru Uherovi a všem, kteří se akce zúčastnili a jakýmkoliv způsobem pomohli.

Fashion Show Dotek

Fashion Show Dotek

Módní přehlídka spojená s dražbou předváděných modelů, to je Fashion show Dotek. Akce pořádaná studenty Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati, jejíž výtěžek je určen pro Dotek z.ú.

Fashion Show DOTEK 2016 se skládala ze dvou částí. V první části představili své kolekce studenti ateliéru designu oděvu, v druhé části pak proběhla charitativní dražba originálních modelů, vytvořených speciálně pro tuto příležitost.

Materiál na tvorbu modelů darovali sponzoři, vyvolávací cena šatů, kalhot i kabátů byla stejná, 1000 Kč.

Letošní dražitelná kolekce si kladla za cíl vyzdvihnout osobnost a krásu žen ve zralém věku. Autoři chtěli poukázat na to, že když mládí a svěžest vyprchá, tak zůstává to nejcennější, co si žena během svého života vybudovala. To je její charizma a osobnost. Dražilo 12 nadčasových kousků mezi kterými nechyběly ani modely pro pány. Zároveň se během akce v tiché dražbě dražily i exkluzivní šperky od Terezy Otáhalíkové.

Nakonec se celkem vydražilo krásných 48 500 Kč.

Dobročinný bazar

Zájemci mohou na bazaru nejen nakoupit nejrůznější darované zboží a tím přispět na nákup kompenzačních pomůcek pro Dotek z.ú., ale mohou nejrůznější zboží také darovat.

Dobročinný bazar Na I. Dobročinném bazaru jsme získali 4 786 Kč. Tyto finanční prostředky byly použity na nákup vybavení do nového pokoje odlehčovací služby.

Dobročinný bazar II. Dobročinný bazar byl podpořen Nadací divoké husy, která zdvojnásobila jeho výtěžek 8 450 Kč a mohli jsme jako ve všech ročnících nakoupit kompenzační pomůcky, které půjčujeme rodinám pečujícím v domácím prostředí o své blízké.

Dobročinný bazar Výtěžek III. Dobročinného bazaru ve výši 6 000 Kč byl určen na nákup invalidního vozíku pro klienty Dotek z.ú.

IV. Dobročinný bazar byl spojen se slosováním o hodnotné ceny pro dárce i nakupující. V tomto ročníku jsme získali 8.099 Kč.

Výtěžek z V. Dobročinného bazaru byl krásných 15 920,- a díky tomu, že bude částka nadací Divoké husy zdvojnásobena, budeme moci celých 31 840,- využít na rozšíření půjčovny kompenzačních pomůcek pro seniory.

V roce 2016 se bazar uskutečnil již po VI.. Z numerologického hlediska lze šestku nazvat jako „mateřské“ číslo. Šestka dává ostatním pocit jistoty a bezpečí. Šestka se dokáže obětovat pro ostatní a zároveň s ochotou podá ruku všem, kteří potřebují péči a ochranu… .
V tomto ročníku se díky Vám podařilo vybrat částku 15 068 Kč.

EY 25 pro 25

Společnost EY se své již čtvrtstoletí dlouhé působení na českém trhu rozhodla oslavit tím, že bude více pomáhat. Během roku rozdělí svůj čas a energii mezi 25 neziskových organizací, které se její zaměstnanci rozhodli podpořit.

Máme jako Dotek z.ú. tu čest být jednou z 25 podpořených organizací.

Zaměstnanci daňového a právního oddělení společnosti EY budou až do podzimu běhat a jinak sportovat, čímž umožní podpořit Dotek z.ú. částkou 252 252 Kč na zakoupení nového automobilu.