logo pečovatelství Dotek

Archiv informací

Volná místa v odlehčovací službě.

Pečovali jste v době koronaviru o své blízké?
Byli jste pečovatelé na plný úvazek?
Potřebujete si odpočinout?
Pak pro Vás máme skvělou zprávu!!!

V odlehčovací službě máme volná místa a rádi se postaráme o Vaše blízké, zatímco Vy si můžete užít zaslouženou dovolenou a načerpat nové síly‍.

Bližší informace Vám podá naše sociální pracovnice Bc. Renáta Lorencová na tel. č. 737 024 823.

ČSOB pomáhá regionům

V rámci programu ČSOB pomáhá regionům usilujeme o získání finančních prostředků potřebných k realizaci našeho projektu. Můžete se zapojit na www.csobpomaharegionum.cz a podpořit nás tak svým hlasem v boji o Divokou kartu. Hlasování probíhá do 22. 11. 2019.

Vážíme si Vaší podpory a předem děkujeme.

Změna právní formy Doteku

Oznamujeme Vám tímto, že společnost Dotek o.p.s. změnila od 29. 3. 2018 právní formu z obecně prospěšné společnosti na ústav, jež se projevila také v názvu, který je nyní Dotek z.ú.

K uvedené změně dochází na základě ust. § 3050 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (dále jen „občanský zákoník“), dle kterého má obecně prospěšná společnost právo změnit svoji právní formu. Současně proběhla k 29. 3. 2018 změna statutárního zástupce společnosti. Změnou právní formy společnost nezanikla, ani se nezrušila, pouze se změnil její právní poměr (§ 183 občanského zákoníku). Nedochází proto ke změně IČ a vlivem změny právní formy není ani dotčena právní kontinuita dosavadních smluvních vztahů. Sdělení pro partnery a dodavatele: V souvislosti se shora uvedenými skutečnostmi si Vás tímto dovolujeme požádat, aby účetní doklady vystavené po 29.3.2018 (včetně) zněly na Dotek z.ú.

Beskydská sedmička 2018

Registrace do závodu Beskydská sedmička.

V Doteku v pohodlí

Pomozme společně získat peníze na novou elektrickou postel pro seniory v naší péči. Potřebujeme 5 000,- Kč a ČSOB nám přidá až 50 000,- Kč. Věříme, že se nám, díky Vám podaří peníze získat a zpříjemnit život seniorům i pečovatelkám.

Gratulace paní Aleně Čížkové

V pátek 20. ledna 2017 navštívily Dotek z.ú. strarostka města Vizovice, paní Bc. Silvie Dolanská a místostrarostka, paní Mgr. Alena Hanáková, aby mohly vyjádřit velkou gratulaci a díky naší pečovatelce, paní Aleně Čížkové, která uspěla v celostátní soutěži pořádané Asociací poskytovatelů sociálních služeb a získala titul Pečovatelka roku. Děkujeme za milou návštěvu. Vážíme si každé příležitosti, kdy je možné projevit díky těm, kteří si jej za své pracovní nasazení celým srdcem, opravdu náležitě zaslouží.